diyet

     Sağlıklı ve hızlı bir şekilde zayıflamak mı istiyorsunuz. Cevabınız evet ise doğru yerdesiniz. Her sabah uyandığımızda  kilo problemimiz varsa ister istemez kendimizi kötü hissediyoruz. Sonrasında hemen bir diyet listesi arayışına giriyoruz. Nasıl zayıflarım , en iyi diyet hangisi gibi sorularla internete ya da televizyona sarılıyoruz.

     Kafalar karma karışık o diyet listesi çok işe yarıyormuş , arkadaşım bu diyet listesi ile çok kilo verdiler havalarda uçuşuyor. Bunca karmaşıklığın arasında size tavsiyemiz derin bir nefes alın , kendinizi rahatlatın. Sonrasında birazdan bahsedeceğimiz zayıflama sırlarını uygulamaya başlayabilirsiniz.

     Sağlıklı ve hızlı zayıflama için kilolara karşı mücadele planı

     Her şeyden önce kilo vermeniz gereklimi buna karar vermelisiniz. Bu konuda size yardımcı olacak ideal kilo hesaplama aracımızdan yararlanabilirsiniz. Evet şimdi kilolarla mücadele planına geçebiliriz.
  1. Kağıdı kalemi elinize alın ve kaç kilo vermeniz gerektiğini yazın.
  2. Kendinize söz verin , bu hedefime ulaşmadan diyeti bırakmayacağım diyerek kendinizi inandırın.
  3. Yakın çevrenizi kararı aldığınız andan itibaren haberdar edin ve size yardımcı olmasını isteyin. Bu şekilde size ve diyet programınıza zarar verecek isteklerde bulunmayacaklardır.
  4. Kararlı olun. Kesinlikle ufak kaçamakla yer vermeyin.
  5. Spor ve egzersiz mutlaka yapmalısınız. Egzersiz hareketleri sayfamız size yol gösterecektir. Elinizden hiç birşey gelmiyorsa günlük 1 saatlik yürüyüşü kendinize ve hayat tarzınıza kabul ettirmelisiniz.
  6. Her sabah uyandığınızda soğuk su içerisine 1 yemek kaşığı limon sıkarak için.
  7. Günlük 2 ila 3 litre arası su tüketmeye kendinizi hazırlayın.
  8. Akşam saat 8.00 de sonra hiçbir şekilde besin tüketmeyin , sadece su ve bitki çayı tüketebilirsiniz.

Kendinize inanmayı hiç bir zaman bırakmayın sadece biraz sabır istediğiniz kiloya kavuşacaksınız… Diyet listelerinin kölesi olmayın , onlar size hizmet etsin….

     Yukarıda bahsettiklerimiz belki bildiğinizi düşündüğünüz noktalar ama uygulaması gerçek manada yapılmayan kurallardır. Eğer gerçekten zayıflamak istiyorsanız bu altın değerindeki tavsiyelere uymanız kilo vermede en büyük yardımcınız olacaktır. Sitemizin içerisinde size uygun bir diyet listesi bulabilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.
     Buradan sitemizde ki diyetlere ve diyet listelerine ulaşabilirsiniz.
      Diyet Listeleri