Karın Eriten Diyet Listesi

3
585
karın eriten
   Sevgili Diyetolog okurları bugün size kısa sürede  karın yağlarınızdan kurtulacağınız mükemmel bir diyet listesi paylaşacağım…
     Türk televizyon programlarında oldukça sık rastladığımız tıp doktorunun bu diyet formülü oldukça etkilidir. Sadece diyet listesi hazırlamıyor bunlara ek olarak değişik yardımcı besin takviyeleri de yapıp bunların satşını yapan biridir. Özellikle karın bölgelerindeki fazla kilolardan kurtulmak için tercih edilen bir diyettir. Zayıflamak için.

Ender Saraç Diyet Listesi: 

Sabah: 1 Adet kabukları soyulmuş elma
Ara öğün: 100 gram beyaz peynir
Öğle: Izgarada pişirilmiş, yağsız ve derisi alınmış tavuk yanında yeşil salata
Ara öğün: 4 adet şekersiz bisküvi
Ara öğün: (önceki ara öğünden 1.5 saat sonra) Kabukları soyulmamış tercihen yeşil elma
Akşam: Zeytinyağlı yeşil fasülye yanında da 1 dilim tam buğday ekmeği
Gece: Şekersiz, eğer şekersiz içermiyorsanız az şekerli ya da tatlandırıcılı, içine tarçın atılmış sıcak süt
Haftanın tek günlerinde yapılacaklar:
Sabah uyanınca: İçine aşağı yukarı 10 damla limon suyu damlatılmış bir bardal ballı sür
Sabahları yapılacak spor: 30 dakika tempolu yürüyüş çok çok hızlı kilo vermenize neden olacak.
Mekik ve popo hareketi: Sabahları ve akşamları 20 adet mekik çekin (Sayıyı arttırabilirsiniz de) Popo hareketi de şu şekilde : sağ dizinizin üstüne yatıp diğer ayağınızı aşağı yukarı kaldırın yaklaşık 10 defa sonra tam tersini yaparak sol dizinizin üstüne yatıp sağ ayağınıza aynı hareketi yapın.
      Diyetolog.com olarak bu diyet listesini öneriyoruz.Etkisini çok kısa bir vade hissedecek ve karın yağlarınızdan kurtulacaksınız.

3 YORUMLAR

    • Merhaba emine hanım, 11 aylık bir bebeğinizin olduğunu söylüyorsunuz.Bu sorunuzdan bebeğinizi emzirdiğinizi anlıyorum. Bu tarz bir diyet yaptığınızda ister istemez sütünüz etkilenecektir bu yüzden biraz daha dengeli beslenmenizi önerebilirim bu süreçte. Tatlıdan mümkün mertebe uzak durun, tam tahıllı ürünler ve bol mercimek tüketmeniz sütünüzü korumanızı sağlayacaktır. Bebeğiniz emmeyi bırakana kadar günlük 2000 kalorinin altındaki diyetleri size kesinlikle önermem. Öncelik bebeğiniz. Size tavsiyem günlük egzersiz hareketleri yapmanız faydalı olacaktır. Bebeğinize ve size sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.