Yeni yayın döneminde dikkatleri üzerine çeken Hülya Avşar ‘ın verdiği kilolar da gözlerden kaçmıyor. Bir çok sosyal medya platformunda Hülya Avşar kaç kilo oldu ? Soruları dönmekte. Avşar tam 9 kilo birden verdi ve 2 beden incelmeyi başardı ve 36 beden oldu. Ünlü sanatçıyı zayıflatan diyet programını ise Banu Kazanç hazırladı. Banu Kazanç sağlıklı bir şekilde , sarkmadan ve yüz güzelliği bozulmadan diyet yapmanın tüyolarından ise şu şekilde bahsetti.

Hülya Avşar Nasıl Kilo Verdi ?

Hülya Avşar ‘a  salata bile kilo yapardı bu diyet ile nasıl zayıfladı ?

Hülya Avşar sürekli spor ile uğraştığından sıkı bir vücuda sahip. Bu yüzden protein ağırlıklı bir diyet programı uyguladık ki vücudunda ki kas kütlesi erimesin. Hülya Avşar sadece salata ve sebze yeseydi kilo vermek bir yana aksine kilo alırdı. Yapılan kan tahlillerinde protein ihtiyacını belirledik ve protein ağırlıklı bir diyet listesi oluşturduk. Bu sayede verilen kiloları da gerisin geri almasına engellemiş olduk.

Düzenli uyumak ne kadar önemli ? Sağlıklı olan ayda kaç kilo vermek ?

En doğrusu iki ayda 8 ila 10 kilo vermektir. Hülya Avşar nasıl zayıfladı derseniz. Yaz tatilinde de diyete devam ederek iki ay gibi bir sürede dokuz kilo vererek, 36 bedene kadar inceldi.

Peki Hülya Avşar diyet yaparken hayatın da neleri değiştirdi ?hülya-avşar-nasıl-kilo-verdi

Yemek saatleri düzenli bir hale geldi. Günlük su tüketimini arttırarak zayıflamasına katkıda bulunduk. Protein ağırlıklı beslenmesi gerektiğini öğrendi. İnsanlar diyet kelimesini , etten uzak durulacak bir şey gibi görüyorlar bu çok yanlış ve sağlıksız bir durum. Hülya hanım bol bol et ve balık tüketti.

Hülya Avşar zayıflarken neler yasaklandı ?

Kıyafet almak , diyet programı boyunca yeni kıyafetler almasını yasakladık. Çünkü bir hedef konulmuştur ortaya 36 beden olunacak. Verilmek istenen kilo hedefi ve bedene ulaşıldığında alışverişte serbest oldu. O da tüm gardırobunu yeniledi.

Bu diyette Hülya Avşar nasıl kilo verdi diyecek olursanız ; fındık yağı, soya yağı ve zeytin yağını yemeklere karıştırarak kattı. Tereyağı yemeklere çok az miktarda attı. Ama margarin yasak o kadar güzel yağ varken ona diyet de yer yok. Ve insanlar diyet programlarında kepekli makarna yemek zorunda değiller sevmiyorlarsa normal makarna yiyebilirler. İçerisinde ki kepek çok düşük olduğundan kepekli makarnanın çok da esprisi yoktur.