Çikolata diyeti nasıl yapılır başlığını görünce şaşırdığınızın farkındayım. Zayıflama diyetlerinin en büyük problemleri aralarında birçok sevilen ve vazgeçilemeyen yiyeceklerin yasaklanmasıdır. Bir çok tabuyu yıkacak olan çikolata diyeti ile kilo vermek için çikolatadan uzak kalmanız gerekmiyor. Birçok diyet de olduğu gibi basit kurallara uyarak kilo verebilirsiniz. Özellikle kadınlar özel günlerinde bu diyeti uygulayabilir ve sonrasında normal diyet düzenlerine dönebilirler.

Çikolata Diyeti Bozar mı

Diyetimiz adı üstünde çikolatalı diyet listesi dir. Yazının devamında verdiğimiz diyet listesinde bir ara öğünde çikolata tüketmenize izin verilmektedir. Bu diyeti , liste de yazanları bir kaç değişiklik yaparak da uygulayabilirsiniz. Bu sayede daha uzun süre bu diyet listesini uygulama şansı yakalamış olursunuz. Kararlı ve azimli bir şekilde günlük egzersiz hareketleri de uygulamanız durumda hafta da 2-3 kilo verme başarısını göstereceksiniz, hemde çikolatadan uzak kalmamış olacaksınız.

Çikolata Diyeti Listesi

Kahvaltıda ;

– 1 dilim beyaz peynir,cikolata-diyeti-yapanlar

– 1 dilim tam buğday ekmeği,

– 4 adet ceviz içi,

-Bir tabak domates biber ve yeşilliklerden oluşmuş tabak,

Öğle Yemeği;

– 1 tabak çorba,

– Tavuk eti ya da kırmızı etle hazırlanmış türlü,

– 1 dilim tam buğday ekmeği,

– Bol yeşillik tabağı,

Ara Öğün;

– 4 dilim antep fıstıklı çikolata ,

Akşam;

– 2 adet biber dolması,

– 1 kase yoğurt,

– Domates dilimleri üzerlerine az miktarda zeytin yağı,

Çikolata Diyeti Yapanlar

Çikolata diyeti yorumlarında insanların bu diyet programından çok memnun kaldığı anlaşılmaktadır. En önemli özelliği olarak gün içerisinde bir kere sizlere çikolata yeme fırsatı vermesi ve özellikle kadınların tatlı krizi yaşamasının önüne geçiyor olmasıdır. Diyet listesini paylaşmadan öncesinde paylaştığımız gibi zayıflatan egzersiz hareketlerini de uygulayarak sağlıklı bir şekilde zayıflayabilir ve istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Hepinize sağlıklı mutlu günler dilerim. Bizleri sosyal medyadan takip etmeyi ve beğendiğiniz paylaşımları paylaşmayı ihmal etmeyin.