diyet
     Evet arkadaşlar özellikle zayıflama dönemlerin de oluşan geç saatler de acıkma ve bunun beraberinde kendimize hakim olamayıp aldığımız kilolar epey can sıkmakta bu açlıkla nasıl mücadele edebileceğinizle ilgili önerilerimizi yazımız da bahsedeceğim.
   

     Akşam yemeklerinden sonra buz dolabının önüne yaklaşmamaya çalışmak aslında en mantıklı çözüm fakat söylendiği kadar kolay olmadığını hepimiz yaşayarak deneyimliyoruz.

     Bu önerilere kulak verip uygularsanız kilo verme ve zayıflama süreciniz sekteye uğramaz ki bu da kilo kontrolünde size büyük yarımcı olur.

Şeyda Coşkun Diyet Listesinde Verdiği Öneriler


     . Gün içinde ki beslenmenizi gözden geçirin. Sabah poğaça yerseniz 2 saat sonra karbonhidrat tüketmek istersiniz. Çünkü poğaça kan şekerinizi ani yükseltip aniden düşürür. Oysa kahvaltıda bir omlet yemiş olsanız öğlene kadar acıkmazsınız.

     . Doğru beslenmenize rağmen yine de acıkıyorsanız içine tarçın ilave edilmiş bir zencefil çayı hazırlayın. Zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

     . Canınız kaçamak yapmak istediği zaman abur cubur yemek yerine içine biraz yulaf konulmuş meyveli yoğur tüketin.

     . Kilo verme döneminde ve kilonuzu koruma aşamasında bu gibi yardımcı yöntemler uygulamalı ve kendinizde yeni yöntemler geliştirmelisiniz. Unutmayın zayıflama süreci istikrar ve kararlılıkla mükemmel sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

     . Doğru beslendiğinizi düşünmenize rağmen ani açlık ile baş edemiyorsanız mutlaka bir endokrinoloji uzmanına başvurun.

      Bu verdiğimiz yöntemler ve öneriler zayıflama sürecinizde size yardımcı olacaktır. Hepinize sağlıklı ve düşük kalorili günler dilerim.