2 Günlük Şok Diyet Listesi

2
1006
2 günlük şok diyet listesi

Yazımızda 2 günlük şok diyet listesi hakkında bilgiler aktaracak ve 2 günlük diyet yapanların yorumları hakkında konuşacağız. Bir çoklarımız günlük yaşantının yoğunluğundan dolayı normal diyet yapmak da zorlanıyoruz ve zayıflama konusunda bir türlü başarıya ulaşamıyoruz. Yazımızın devamında aynı zamanda 2 günlük detoks etkisi yaratacak olan diyet listesi ile sizde düzenli bir şekilde programa uymanız halinde kısa süre de zayıflayabilirsiniz.  Bu zayıflama listesini her hafta düzenli olarak olarak uygulayabilirsiniz. Dilerseniz listemize bir göz atalım.

2 Günlük Şok Diyet Listesi ( Detoks Etkili )

2 günlük şok diyet listesi

Kahvaltı;

 • 6 kaşık müsli ya da yulaf ezmesi,
 • 1 su bardağı süt,
 • 1 ince dilim ananas,

Ara Öğün;

 • 1 yeşil elma ,

Öğle;

 • 3 ızgara köfte ya da alternatif olarak tavuk eti,
 • Közlenmiş sivribiber,
 • Az yağlı bol yeşillikli salata,

Akşam;

 • Yemekten yarım saat önce 1 fincan iştan kesen çay ,
 • 6 yemek kaşığı taze fasülye ,
 • 5 kaşık bulgur pilavı ,
 • Yeşil salata ,

Ara Öğün;

Yukarıda verdiğimiz diyet listesini aynı şekilde 2. günde de uyguluyoruz. Bu şekilde periyotlar halinde hafta da 2 günlük diyet seansları yaparak kilo verebilirsiniz. Tabi ki diyeti takip eden günlerde de besin alımını çok yukarılara çekmemek daha etki bir zayıflama süreci geçirmenizi sağlayacaktır.

2 Günlük Diyet Yorumları

İki günlük şok diyet listesi ile zayıflamayı başarmak çok zor değil. Bu diyetin en önemli avantajı sizi çok uzun süre aç bırakmıyor oluşudur. 2 günlük periyotlar halinde bu diyet listesini uygulayarak ideal kilonuza ulaşabilirsiniz. Çevremde ki bir çok kişiye bu tarz periyotlar halinde uygulanabilecek diyetleri önermekteyim. Bu sayede metabolizma hızı düşmemekte ve halsizlik gibi istenmeyen durumlar daha az rastlanmaktadır. Dilerseniz bir önceki konumuzda bahsettiğimiz çikolata diyeti ‘ne göz atabilirsiniz. Hepinize sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

2 YORUMLAR

 1. Ben 12 yaşımdayım fakat çocuk diyeti yapmak istemiyorum yavaş kilo verdiriyor.

  Boy : 170 cm
  Kilo: 76 kg ( 79dum fakat diyet sayesinde 3 kilo verdim)
  Yaş : 12

  Diyet Listem :

  Sabah :
  1-Yağsız Süt (1 bardak)
  2-Peynir (70gr)
  3-Salata/Domates (4dilim)

  Öğlen :

  1-Salata
  2-O gün okul ne yemek yaptıysa onu yerim ama karbonidrat ve tatlı varsa yemem. Et ve sebzeli , özellikle meyveli şeyler varsa yerim.

  Akşam :

  1-Salata
  2-Yoğurt
  3-O gün varsa et

  Not : Akşam 20:00’dan sonra hiçbirşey yemeyin çünkü akşamları metabolizma yavaşlar ve 20:00’dan sonra yedikleriniz size yağ ve kilo olarak geri döner. Aman dikkat!

  Not : Spora gidin. Plates, fitness, basketbol, yüzme, voleybol… Kalori yakan tüm sporlara gidin.
  Ama spora gidecek durumunuz yoksa internetten egzersizler açın ve sabah akşam 10dk yapın. Ayrıca sabah akşam 10dk dans edin. Hem eğleniyoruz hem kilo veriyoruz!!!(müzik açın)

  3-Kendinizi çok sıkmayın. Küçük kaçamaklar yapabilirsiniz. Mesela birkaç dilim sütlü çikolata yiyebilir, küçük hobbylerden şeker ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.Fakat bunu sadece 2 haftada bir yaparsanız diyetiniz daha etkili olacaktır.

  NOT : BOL BOL SU İÇİN.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.